KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16802048
nr 1680 2048
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Signerad, akvarell, daterad 88 cm. Längd: 24 cm, djup: 2 cm, höjd: 32 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:50:47
16/2 19:28:47
17 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant