KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16802048

nr 1680 2048

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Signerad, akvarell, daterad 88 cm. Längd: 24 cm, djup: 2 cm, höjd: 32 cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 februari 2025
kl 18:50:47

16/2 19:28:47 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant